Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

  Celkem hlasů: 0

  Fauna Rinis 10ml

  E-shop » AROMAFAUNA » Preparáty na sliznice

  Cena s DPH:297.00 Kč
  Cena bez DPH:297.00 Kč
  Dostupnost:Skladem
  ks

   Nosní olej je vynikající a účinný přírodní preparát při svém speciálním poslání. Obsahuje jemné rostlinné oleje vytvářející na sliznici ochranný olejový film, který chrání před vysušováním (například účinkem ústředního topení) i před nepříznivými vlivy životního prostředí (pylové alergie, senná rýma). Účinné rostlinné látky uklidňují, ošetřují sliznici nosu-čenichu a optimalizují její fyziologické funkce. Éterické oleje obsažené v preparátu působí preventivně proti nasídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganizmů, které způsobují rýmu. Je prospěšný proti usazování minerálních solí v úzkých částech nosních dutin. Balení 10ml obsahuje cca 300 kapek preparátu, 20 ml obsahuje cca 600 kapek preparátu.

  Hlavní obsahové složky: Rostlinné oleje: mandlový, canolový, sojový.
  Éterické oleje: levandulový,heřmánkový atd. Vitaminy, např. A, E.

  Použití: 1-2x denně pomocí aplikátoru vkápneme do
  Nosní houby–čenichu 1–2 kapky preparátu(záleží na velikosti psa), proudem aktivně vdechovaného vzduchu se olej rozprostře po sliznici. Olej lze používat
  při onemocnění rýmou i jako prevenci proti ní. Stejně tak lze jeho preventivní použití doporučit před koupelí, proti vysoušení vlivem topení v domech, bytech.

  Tip: Nosní olej se dá použít i k ošetření ušní sliznice.